Sundurma Sistemleri
Sundurma Sistemleri
Sundurma Sistemleri
Sundurma Sistemleri
Sundurma Sistemleri
Sundurma Sistemleri

SUNDURMA SİSTEMLERİ

Yağmuru, güneşi engellemek için kapı üstüne ya da duvar önüne yapılan saçaklara verilen genel isimdir. Sundurma ayakları duvara sağlam bir şekilde montajı yapılır. Ayakların üstünde bulunan bağlantı elemanları vasıtasıyla üst panelin profili bağlantı elamana oturtularak vidalanır. Sundurma kullanım alanları bina giriş kısımları, işyeri, pencere, prefabrik konteyner, atm üstü, fotosel kapı üzeri, balkon üzeri, fabrika sevkiyat kapıları üzerinde kullanılır.

PRATİK SUNDURMA MODELİ

Pratik sundurma, adından da anlaşılacağı üzere işlevi basit olan sundurmalardır. Bu sundurma modeli, genel olarak kapıların üzerine inşa edilir ve kötü hava koşullarından, güneş ışınlarından korur. Paslanmaz sundurma, taşıyıcı kolonlardan ve gölgelikten meydana gelen bir modeldir.

CAM SUNDURMA MODELİ

Cam sundurma modeli, diğer sundurmalar gibi kapı ve pencerelerin üzerine inşa edilirler. Özellikle bu sundurmalar, güneye bakan kapı ve pencerelere uygulandığında ısıyı %65’e kadar absorbe edebilen ve doğu cephelerde ise bu oranı %78’e kadar çıkarabilen sundurmalardır. Cam sundurmalar, güneş ışınlarını engellemede oldukça etkilidirler. Tam koruma sağlayarak zamanla solma gibi durumları ortadan kaldırırlar.

PASLANMAZ SUNDURMA MODELİ

Paslanmaz sundurma modeli, dış geçitlerin ve kapıların üzerine inşa edilirler. Uygulandıkları alanı olumsuz hava koşullarından koruyan bu sundurma çeşidi, üstün özelliklere sahiptir. Bu üstün özellikler arasında oldukça dayanıklı ve estetik olması gelmektedir. Mükemmel paslanmaz görüntüsü ile paslanmaya ve korozyona karşı tam direnç gösteren bu sundurma modellerini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Sundurma modelleri : Evlerin, dükkânların kapıları ve pencereleri için en çok tercih edilen minyatür kapatmalardır. Sundurmaların pek çok modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edileni, pratik sundurma modelleridir.

SUNDURMA FİYATLARINI ETKİLEYEN UNSURLAR

Sundurma fiyatları ise; bu modellere, modellerin özelliklerine ve yine sundurmanın ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de evinizin ya da işletmenizin kapı ya da penceresi için sundurma yaptırmayı düşünüyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilir, sundurma fiyatları ve modeller ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

© Copyright 2022 Bameks produced by MBA