Pleksi Korkuluk
Pleksi Korkuluk
Pleksi Korkuluk
Pleksi Korkuluk
Pleksi Korkuluk
Pleksi Korkuluk

PLEKSİ KORKULUK

Pleksi kolay işlenebilen renkli veya renksiz seçeneklerinin yer aldığı plastik cam malzemeler olarak bilinmektedir. 90°c – 115°c ısı değerlerinde ısıtılarak şekillendirilebilen pleksiler dayanıklı ve uzun yıllar kullanım için ideal ürünler arasındadır. Cam malzemelere göre daha dayanıklı ve hafif olması nedeniyle tercih edilir.  Işık geçirgenliği yüksek olması nedeniyle bulunduğu ortamda daha fazla ışık yayar. Cam malzemeler gibi çatlama ve kesilmelere neden olmaz. Isı geçirgenliği camdan %20 daha azdır. Uygulanacak ortamın özelliklerine göre konusunda tecrübeli gibiler tarafından şekillendirilir.

PLEKSİ MERDİVEN KORKULUK

Yaygın bir şekilde pleksiglas levhalar akrilik levhalar olarak bilinmektedir. Cam malzemeye göre daha şeffaf ve kullanışlıdır. Ev dekorasyon’larının başında tercih edilen pleksi malzemeler özellikle merdiven korkuluklarında şeffaf ve renkli yapıları ile tercih edilir. Farklı ebat ve genişliklerde üretilen ürünler kolay bir şekilde montaj edilebilir. Temizliği cam malzemelere göre nemli bir bezle rahatlıkla yapılabilir. Pleksi merdiven korkuluk tasarımları cam malzemeye göre daha düşük bir bütçe ile kolaylıkla uygulanabilir.

PLEKSİ KORKULUK FİYATLARI

Uygulanacak alana göre fiyatları değişiklik gösteren pleksiglas ürünler sağlam ve dayanıklı olması nedeniyle cama göre daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Sektörel yönde her zaman müşterilerimizin bütçesine uygun bir şekilde ekonomik yönden uygun ve kaliteli malzemeleri sunmayı hedeflemekteyiz. İstanbul merkezli olarak kurulan firmamız, birçok ilde hizmet vermektedir. Yurt içi ve Yurt dışı pleksi ürünler konusunda ihtiyaçlarınızda kolay bir şekilde telefon ve mail üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ödeme konusunda bütçenize uygun taksit ve ödeme seçeneklerimiz ile pleksi korkuluk konusunda alacağınız hizmetler de size avantajlı hizmetleri sunmaktadır.

© Copyright 2022 Bameks produced by MBA