Pergola Sistemleri
Pergola Sistemleri
Pergola Sistemleri
Pergola Sistemleri
Pergola Sistemleri
Pergola Sistemleri

PERGOLA SİSTEMLERİ

Sağlıklı bina kavramı içinde, güneş ışınlarının şiddeti ve dağılımı ile doğal ışığın yeterliliği büyük önem taşımaktadır. Doğal gün ışığına olan ihtiyacın kaçınılmaz olması gibi direkt güneş ışınlarından korunma gereksinimi de kaçınılmazdır. Alüminyum Pergola Sistemi gün boyu güneş alan mekanlarınız için ideal bir çözüm ve modern bir cephe kaplama alternatifidir.

Güneş kırıcılar, sadece güneş alan cepheleri korumakla kalmaz, aynı zamanda dekoratif özelliğiyle yaşadığınız yerlere değer katar. Siz güneş ışığından en verimli şekilde yararlanırken, estetik görünümüyle mekanlarınız da göz alıcı bir güzelliğe kavuşur. Güneş kırıcı özelliğe sahip bu ürünler güneşi önlemek adına modern ve ideal bir çözümdür. Dış mekanlarda kullanımı özellikle bahçe dekorasyonlarında uygulanmaktadır. Kaliteli yapısı ve duruşu ile projenize değer katar.

Pergola ürünleri, gölgelik yapması için uygulandığı yerlerde kompozit ürünlerden yapılmaktadır. Bu sayede bulunduğu ortama doğal bir görünüm de katan bu uygulamalar hafif bir malzemeden yapılır. Evlerimizde balkon ve bahçelerde uygulanmasının yanı sıra iş yerlerinde, kafe, restaurant, havuz kenarlarında da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Güneş kırıcı pergola sistemleri zahmetli ve zor bir süreç gerektirdiği için uzmanı tarafından yapılması oldukça önemlidir. Bu uygulama zorluğundan dolayı da fiyatlar işin kalitesine ve uygulama profesyonelliğine göre değişkenlik gösterebilir.

© Copyright 2022 Bameks produced by MBA