PANJUR SİSTEMLERİ

Otomatik panjur sistemleri, kapı ve pencere gibi alanların özel bir otomasyon programı ile uzaktan kumanda ya da buton ile hareket ettirilmesini sağlayan ürünlerdir. İş yeri, mağaza, depo gibi alanlarda güvenliği sağlamanın yanı sıra, güneş kırıcı ve izolasyon amacıyla da kullanılmaktadır.

Kapı ve pencere önleri için üretilen bu sistemler, yatay veya dikey profillerde oluşturulmaktadır. Her yapıya uygun tasarımlarda üretilmekte olup, kapı ve pencereler açık kalsa dahi panjurlar kapalı konuma getirilebilmektedir. Hem manuel hem de otomatik olarak üretilen panjur sistemleri, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Rüzgar, yağmur, güneş ışınları, kar gibi iklim şartlarından en iyi şekilde koruma sağlayabilecek şekilde üretilmektedir. Bunun yanı sıra, alüminyum levha arasındaki köpük sayesinde, alana ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Çevreden gelecek kötü girişimlere karşıda koruma sağlayan panjur sistemleri, mülkün güvenliğini en üst seviye de sağlar. Özellikle otomatik panjur sistemleri kapalı konumdayken, kilitli durma özelliği ile mülkü korur. İster otomatik ister manuel tercih edin; mülkünüzün güvenliği ve estetik görünümü için doğru bir tercih yapmış olacaksınız.

Neden Tercih Etmeliyim?

  • Hırsızlığa karşı korunma için en efektif üründür.
  • Güneş ışınlarının camınıza temasını ve iç mekanın ısınmasını engeller.
  • Yağmur, Kar, Dolu ve Rüzgara karşı evinizi ve camınızı korur.
  • Ölçülen değerlere göre %20 enerji tasarrufu sağlayabilir.
  • Evinizin yabancı gözlerden ve keşif yapan hırsızlardan korunmasını sağlar.
  • Şehrin gürültüsünün iç mekana etkisini azaltır.
© Copyright 2022 Bameks produced by MBA