KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

Kış Bahçesi cam balkon sistemleri ile veranda, balkon, kafe ve açık çatı katı gibi dış ortamda olan yerleri cam balkon sistemleriyle kapatılarak hayalinizdeki kış bahçesini oluşturabilirsiniz. Restoran, cafe, plajlar, müstakil evler, apartman ve site bahçeleri gibi yaşam alanlarında kullanıma uygundur. Güneş, yağmur, rüzgar toz ve gürültü gibi dış etkenlere karşı korunaklıdır. Modern ve huzurlu bir ortam sağlamaktadır. kış aylarında ise sıcak, yaz aylarında serin bir ortam sağlayan, doğadan kopmadan yaşam alanlarınızı genişletme imkanı sunmaktadır.

KIŞ BAHÇESİ NASIL YAPILIR ?

Kış bahçesi için yapım hazırlıklarına başlanmadan önce bahçenin nereye yapılacağına karar verilmelidir. Bahçe balkon vs. gibi. Daha sonra biraz araştırma yaparak mimari model seçilmelidir ve profesyonel uzman ekibimize danışılmalıdır. Uygulamada kullanılacak olan sistem, yapılacak olan bahçenin daha uzun vadeli ve sağlam olmasını sağlar. Bahçede kullanılacak ürünler ve malzemeler bahçe kullanımının ömründe ve kullanımında etkili olacaktır.

KIŞ BAHÇESİ FİYATLARINI ETKİLEYEN UNSURLAR

Kış bahçesi metrekare fiyatları pek çok farklı faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Bunlardan en önemlisi alanın metre kare ölçüsüdür. Metrekare birimi artıkça kullanılacak olan malzeme, ve ödenecek tutar artacaktır. Kış bahçesi yaptırırken kaliteden ve malzemenin güvenilirliğinden ödün vermemeniz gerekir; zira yaptıracağınız bu kış bahçesi size uzun yıllar hizmet etmek üzere imal ve inşa edilecektir.

Kış bahçesi fiyatları yalnızca metre kareye ve alınan ölçüye göre değişkenlik göstermez. Farklı kış bahçesi modelleri beraberinde farklı fiyat skalaları getirmektedir. Kış bahçesinin en önemli özelliği dört mevsim ısısını koruması ve her tür hava koşulunda kullanışlılığını muhafaza etmesidir. Bu tür bir ısı dengesini sağlamak ve ısı yalıtımı yapabilmek adına kış bahçeleri özel üretim camlar ve yalıtımlı malzemeler ile imal edilmekte ve takılmaktadır. Bu tip malzemelerin kullanılması durumunda artış gösteren kış bahçesi fiyatları uzun vadede ödenen miktarı fazlasıyla karşılamakta ve uzun ömürlü bir hizmet vaat etmektedir.

© Copyright 2022 Bameks produced by MBA