Cam Balkon
Cam Balkon
Cam Balkon
Cam Balkon
Cam Balkon

CAM BALKON SİSTEMLERİ

Cam balkon sistemleri, temelde camların alüminyum raylar içerisinde hareket ederek, balkonun uygun köşelerine, tüm camların katlanarak açılması temeline dayanmaktadır. Balkon Camlama uygulamaları asıl bileşeninin cam olması ve şeffaflığı sayesinde binanın görüntüsüne herhangi bir zarar vermediği gibi genel mimariye uyum sağlayarak estetik bir görüntü de sağlamaktadır.

Yağmur, kar v.b. iklim şartları, balkonların cambalkona dönüştürülmesi sayesinde, kullanıcıları etkilemez. Aynı zamanda Balkon Camlama sistemleri toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.

Arzu edildiğinde açınıp kapanabilme ve rahatça temizleme özelliğine sahip olan cam balkonlar; tıpkı dış cephe mantolamada olduğu gibi ev içindeki nem kaybını önleyerek mevcut ısının dışarı kaçmasını engeller. Balkon Camlama sistemlerinde kullanılan camlar “temperli” veya “lamine” güvenlik camlarıdır. Dolayısıyla camların kırılması sonucu olası zararlar engellenmiş olmaktadır.

CAM BALKON GÜVENLİ BİR SİSTEM Mİ?

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm 10 mm kalınlığında temperli camlardan oluşmaktadır. Kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

CAM BALKON ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

  • Sürme Cam Balkon
  • Yalıtımlı Cam Balkon
  • Katlanır Cam Balkon
  • Isı Camlı Cam balkon
© Copyright 2022 Bameks produced by MBA