Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Alüminyum, tüm iklim şartlarına dayanıklı olması, uzun ömürlü ve son derece fonksiyonel bir malzeme olması, rahat uygulanabilmesi, sınırsız renk ve şekilde üretilebilmesi, konforlu ve şık çözümleri kolayca mümkün kılması gibi nedenlerle doğrama sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum doğrama, tasarım çeşitliliği sonsuz, dekoratiftir, kolay taşınabilir. Alüminyum doğrama sistemleri rutubet almayan, paslanmayan, çekmeyen ve güneş altında çatlamayan, uzun vadede dayanıklı, sağlıklı ve çevreci bir yapı malzemesidir. Demir ve çelik kadar sağlam, bunların üçte biri ağırlığındadır. Elektrostatik boyalarla istenilen renkte üretilebilmekte ve dekoratif bir görünüm kazanmaktadır. Alüminyum Doğrama Sistemlerinde; Özel Renk, Eloksal ve Ahşap Renk seçenekleri bulunmaktadır.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ NELERDİR ?

Alüminyum doğrama sistemleri; Standart Profiller, Kapı Pencere Sistemleri, Cephe Sistemleri, Sürme Kapı Pencere Sistemleri, Açılır Kapanır Kapı Pencere Sistemleri, Katlanır Sistemler, Cephe Sistemleri, Güneş Kontrol Sistemleri, Alüminyum Kompozit Sistemler, Polikarbonat Levhalar, Ofis Bölme Sistemleri, Korkuluk Sistemleri, Sineklik Sistemleri gibi gruplara ayrılmaktadır.

ALÜMİNYUM SİSTEMLERİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

  • Alüminyum kapı pencereler uzun ömürlüdür.
  • Alüminyum doğramalar rutubete karşı dirençlidir,oksitlenmez.
  • Alüminyum doğramalar kanserojen madde içermez.
  • Alüminyum kapı pencereler hafif,esnek ve sağlamdır.
  • Isı ve ses yalıtım değerleri daha başarılıdır.
  • Alüminyum doğramalar 0 geri dönüşümlüdür,çevrecidir.
© Copyright 2022 Bameks produced by MBA