Bameks

BAMEKS ALÜMİNYUM

Ayrıcalığını Yaşayın !

2010 yılından itibaren sektörün içerisinde edindiğimiz tecrübeleri hayata geçirmek, belli bir misyon ve  vizyon çerçevesinde hizmet vererek fark oluşturmak arzusuyla kurduğumuz Bameks Alüminyum gözettiği müşteri memnuniyetini, kaliteli malzeme ve işçilik ile birleştirerek, farklı dizayn ve tasarımlarıyla, iş yapma becerisiyle arzu ettiği başarılara doğru emin adımlarla ilerlemektedir…

Alüminyum doğrama, Alüminyum korkuluk, Cam korkuluk, Paslanmaz korkuluk, Pleksi korkuluk, Lazer kesim korkuluk, Alüminyum pergola ve Cam sundurma, Cam balkon sistemleri, Ofis bölme sistemleri, Özel cam imalatı, PVC Pencere Kapı Sistemleri imalatı ve montajı başta olmak üzere, alüminyumun değdiği her alana bilgi ve tecrübelerimizi aktarma amacındayız.

Bameks Alüminyum olarak tüm bunları yaparken birincil hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple fiyatlarımızı belirlerken de kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme toplamından en uygun fiyat sonucunu çıkarma çabamız olmuştur ve bu çaba bugünde devam etmektedir. 
Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye geneli ve yurtdışında hizmet vermekte olan firmamızın memnun müşterilerinin bulunması bizim için gerçekten büyük bir gurur kaynağıdır.

Saygılarımızla…

Neden Biz ?

Alanında uzman ve tasarımları sürekli takip eden ekibimizle birlikte sizlere hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz

Gelişen teknolojileri takip ederek daha yeni ve döneme uygun ürünleri müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden, personel sayımızla birlikte kalite standartlarımızı da yükseltmek.

© Copyright 2022 Bameks produced by MBA